Kontakt oraz rezerwacja w sprawie przyjęcia urodzinowego mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dzieci uwielbiają być w ruchu to ich żywioł. Co powiecie na niezapomniane taneczne lub akrobatyczne urodziny Twojego dziecka?

Urodziny dla dzieci to najważniejszy dzień w całym roku. My prowadzimy zajęcia dla dzieci od kilkunastu lat, mamy profesjonalnych instruktorów pod okiem których impreza urodzinowa Twojego dziecka będzie wyjątkowa.

Na czas imprezy cały lokal będzie zarezerwowany wyłącznie dla Państwa, co gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo zabawy, każde przyjęcie traktujemy indywidualnie. Dla rodziców również zapewniamy miejsce przy kawie lub herbacie, do odpoczynku w trakcie trwania urodzin dziecka.

W celu ustalenia szczegółów i rezerwacji terminu prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zajęcia tematyczne do wyboru:

 1. Mix taneczny - 1h szalonej zabawy tanecznej, ćwiczeń koordynacyjnych oraz zabaw tanecznych. Zajęcia dla dziewczynek i chłopców od +3. 

 2. Akrobatyka powietrzna – Szarfy- 1h nie lada gradka dla fanów podniebnych ewolucji na szarfach akrobatycznych. Zajęcia skierowane dla chłopców i dziewczynek od +5, 

 3. Videoclip dance – 1h zajęć tanecznych. Szalone połączenie hip- hopu, streetjazzu oraz newage, a tańczymy do najnowszych hitów muzycznych - dla dzieci od +7.  

Motyw przewodni przyjęcia do wyboru:

 1. Motylki,
 2. Jednorożce,
 3. Kropki – różne kolory do wyboru
 4. Syrenki
 5. Harry Potter 
 6. Ulubione kolory
 7. Tęcza
 8. Inne motywy - po wcześniejszym ustaleniu- możliwa dopłata.

W skład ozdób wchodzi: obrus, talerzyki, sztućce, kubeczki, serwetki, balony.  Ozdabiamy miejsce przyjęcia oraz salę taneczną. Dla Rodziców jednorazowa zastawa oraz kawa/ herbata.

Poczęstunek, tort, napoje oraz cukierki do piniaty prosimy o przyniesienie przez rodziców/opiekunów.

Oferta cenowa do wybory w pakietach podstawowy i rozszerzony  jest dla grupy 12 dzieci łącznie z solenizantem, każde kolejne dziecko dopłata + 45 zł.

 

Kontakt oraz rezerwacja w sprawie przyjęcia urodzinowego mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.